Zdá se, že přišel čas na reflexi mého prvního roku na pozici učitelky, a tentokrát už nejde jen o lektorování, nebo doučování, ale opravdovou zkušenost v roli pedagoga mé bývalé škole. Hned na začátek jsem totiž nafasovala dvě skupiny nižšího a jednu skupinu vyššího gymnázia. Ano, tři skupiny puberťáků, to je dobrý test trpělivosti a kreativity. Takže jak jsem se s tím poprala? To mohou samozřejmě nejlépe posoudit studenti, které jsem o zpětnou vazbu taky pravidelně prosila.